Панельне та монолітно-каркасне будівництво в Києві

Продаж Будівництво Реалізовані Показати об’єкти на карті Online-камери
Будує БГ Фундамент / продає Замовник


Будівництво панельних будинків нові технології Будівництво панельного дому являє собою складний, багатоетапний процес. На перший погляд може здатися, що ніяких складностей в ньому не передбачається. Які можуть бути труднощі, коли «складаєш конструктор». Фактично, процес монтажу залізобетонних плит і встановлення міжкімнатних перегородок і справді нагадує одне з улюблених дитячих занять. От тільки масштаби більші. А з ними і відповідальність за результати.

Проектування та планування

Насправді, будівництво панельного будинку починається не на будівельному майданчику і навіть не в цехах де виробляють панелі. Свій початок, майбутній житловий комплекс бере в кабінетах проектного відділу. Саме тут вирішується, як, маючи уніфікованого розміру залізобетонні вироби, в рамках державних будівельних норм і з думкою про комфорт майбутніх жителів спроектувати будинок. І повірте нам, цей процес не легший аніж інші роботи, пов’язані з будівництвом об’єкту.

Завод «Домобудівний комбінат №3», який входить до складу БГ «Фундамент» виготовляє залізобетонні вироби вже більше половини століття. Якість наших панелей підтверджена міжнародними і національними сертифікатами. По результатах спеціалізованих тестувань, всі залізобетонні вироби підтвердили високі стандарти і відповідність нормам.

Процес закладки фундаменту

– однин з найбільш відповідальних етапів будівництва в цілому. Великопанельне домобудівництво – не виключення. ПрАТ «Фундамент», ще один учасник нашої групи, профілем якого є розробка складних конструкцій. Компанія має бездоганну репутацію, а виконані нею проекти, такі як: Національний театр оперети, Український дім, НСК Олімпійський, будівля Національного банку України та багато інших – красномовно говорять самі за себе.

Доставка панелей на місце будівництва проводиться силами компанії, яка відповідає за логістичну складову будівельної групи «Фундамент» - «Роял Стар». Кожного дня, десятки вантажівок і бетономішалок курсують з заводу на об’єкті назад, човниковим способом доставляючи залізобетонні вироби і бетон на місце зведення об’єкту. В такий спосіб забезпечується безперебійна поставка, завдяки чому, всі панельні будинки будівельної групи «Фундамент» здаються в експлуатацію вчасно.  

Монтажні роботи по зведенню панельного будинку

-  це той процес, який ви можете спостерігати на власні очі на вулицях вашого міста. Баштові крани піднімають панелі, з них складають «коробку» встановлюють міжкімнатні перегородки, утеплюють і герметизують шви. Робочі з залізобетонних виробі складають те, що трохи пізніше стане вашим омріяним житлом. Паралельно з монтажем залізобетонних конструкцій, проходить підведення і підключення об’єкту до комунальних мереж. По мірі зведення будинку, поверх за поверхом, склять вікна і вставляють двері до квартир. Завершуються роботи утепленням і фарбуванням фасаду. Здавалося, що б могло бути простіше, проте, в деяких випадках, потрібно випробувати до двадцяти відтінків, щоб добитися потрібного нам кольору.

Благоустрій прибудинкової території

– останній штрих до запланованого вигляду житлового комплексу. Будівельна група «Фундамент» облаштовує сучасні дитячі майданчики, зони для піших прогулянок і місця для відпочинку в тіні дерев. Ми робимо все, для того, щоб наші інвестори завжди почували себе комфортно і могли з впевненістю підтвердити реноме будівельної групи «Фундамент».