Кредитування

Шановні друзі!

    Повідомляємо Вам про початок співпраці будівельної групи «Фундамент» та Банку «Глобус» по кредитуванню житла за програмою «Доступне житло»

  Наша програма допоможе придбати житло на первинному ринку нерухомості прямо зараз, завдяки кредитуванню терміном від від 1 до 20 років. Це відкриє для Вас і Вашої родини широкий вибір можливостей і варіантів для розрахунку за житло.

Найменування кредитного продукту

Значення

Цільове спрямування кредиту

На придбання житлової та нежитлової нерухомості на первинному ринку, реалізованих компанією «ФУНДАМЕНТ», на об'єктах будівництва акредитованих ПАТ «КБ «ГЛОБУС»

Суб'єкт кредитування

Фізичні особи, які одержують доходи як наймані працівники або як пенсіонери (у т. ч. працюючі пенсіонери) та фізичні особи-підприємці, які отримують доходи від власного бізнесу, але кредитуються як фізичні особи. Позичальник і поручитель можуть бути зареєстровані в іншому регіоні, відмінному від регіону отримання кредиту

Строк кредитування

Від 1 до 20 років

Валюта кредиту

Гривня

Сума кредиту

Від 10 000 до 2 000 000 гривень

Процентні ставки, річних

На перший рік

На наступні роки

Власний внесок

1,9%

21,9%

Від 50%

3,9%

21,9%

Від 40%

5,5%

21,9%

Від 35%

6,5%

21,9%

Від 30%

Комісія за надання кредиту (без ПДВ, одноразово оплачується в день підписання кредитного договору за рахунок власних коштів Позичальника)

1,5% від суми кредиту

Власний внесок (мінімальний)

Не менше 30% від договірної вартості нерухомості згідно інвестиційного договору (довідки, гарантійного листа, інформаційного листа від продавця нерухомості)

Максимальний розмір кредиту (відносно вартості застави)

Не більше 70% від договірної вартості нерухомості згідно інвестиційного договору

Забезпечення

• Обов'язково фінансове доручення чоловіка/дружини - у разі, якщо Позичальник перебуває в шлюбі
• Іпотека майнових прав на нерухоме майно згідно з інвестиційним договором, укладеним між Замовником/Забудовником (як майновим поручителем), Позичальником та Банком
• Іпотека нерухомого майна, договір оформляється між Позичальником і Банком, після введення будинку в експлуатацію з одночасним оформленням договору купівлі-продажу квартири і разорванием договору іпотеки майнових прав на нерухоме майно

Страхування

Обов'язковому страхуванню підлягають:
• Предмет іпотеки є нерухомість, придбана за рахунок позикових коштів (після оформлення свідоцтва на право власності)

Дострокове погашення кредиту

Можливо без обмежень

Перелік акредитованих об'єктів:

1. АРТ КВАРТАЛ "СПІВОЧЕ", розміщений за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Стеценка (житлові будинки 1, 2, 3, 6, 7, 8).

2. Житловий комплекс "Камертон", вул. Річна, 4, м. Київ