Блог

Враховуючи останні тенденції в економіці, для багатьох громадян, те, що ще вчора було доступно, сьогодні у багатьох випадках, на жаль таким не являється. І якщо виробники продукції з перманентним попитом можуть спати спокійно, то будівельним компаніям цього можна тільки побажати. У такій ситуації, їх керівництву доведеться проявити чудеса гнучкого сприйняття, встигнути перебудуватися, реагувати на найменші зрушення і тенденції ринкової кон'юнктури.
Навряд чи знайдеться людина, яка не погодиться з тим, що все навколо нас, перебуває в постійному русі, в динаміці і, врешті-решт в розвитку. Говорити про це можна крізь призму різних наукових теорій, філософських поглядів, чи перманентності природніх процесів. Проте нічого не виглядає настільки постійним як стереотип про панельне домобудування людей, вихованих на «архітектурних шедеврах» радянської масової квартирної забудови.
Покупка житла – це безумовно дуже важливий крок, до здійснення якого потрібно підійти дуже зважено і відповідально. Адже на сьогоднішній день, купити житло одразу можуть не так багато пересічних українців. Багато наших співгромадян, як і їх однолітки в інших країнах пострадянського простору часто-густо збирають на свою першу квартиру десятиріччями.
На сьогоднішній день, будівельна група «Фундамент» займається проектами панельного і каркасно-монолітного домобудування. Активно йде робота по зведенню близько 15 об’єктів, з яких 4 – об’єкти власного фінансування. На різних етапах розробки знаходяться ще близько десяти проектів.