Учасники та партнери

Історія учасників групи з 1943 року невідривно пов’язана з історією Києва...

БГ ФУНДАМЕНТ

Солідність накопиченого досвіду і відпрацьована практика виробництва плюс бізнес-орієнтована модель  чіткої організаційної структури дозволяють БГ «Фундамент» щорічно реалізовувати проекти високого рівня виконання.  Група здатна забезпечити будівництво об`єктів житлового, соціального і адміністративного призначення, виконати роботи по їх реконструкції і капітальному ремонту.

Група має повний комплекс машин, механізмів та обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт.  Логістичну складову,  архітектурне та інженерне проектування забезпечують власні транспортна компанія та проектне бюро.

Історія учасників групи з 1943 року невідривно пов’язана з історією Києва – тут наші витоки, у розвитку інфраструктури міста бачимо і своє майбутнє.

Повний комплекс обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт...

БГ КЖБК

Компанії  будівельної групи «КЖБК» - «Азур Груп», «КЖБК БМУ-1», «КЖБК БМУ-2» -спеціалізуються на виконанні повного комплексу будівельно-монтажних робіт, як генпідрядні організації. Основними замовниками на сьогодні виступають ККУП «Житло-Інвест» та ПАТ ХК «Київміськбуд».

З 2011 року БГ «КЖБК» також почала розвиток власних проектів. Так у  2012 році на будівельний ринок м. Києва виведено ТМ «Озерні Зорі», у 2013 – ТМ «Столичний Дім», у 2014 - здано в експлуатацію ж.б. на вул Булгакова, 13, у 2015 завершиється будівництво ж.б. на вул. Межова, 23б.
У розвитку знаходяться 8 проектів у м. Києві та Ірпіні.


Висококваліфіковані професіонали групи здатні забезпечити будівництво об`єктів житлового, соціального і адміністративного призначення, виконати роботи по їх реконструкції і капітальному ремонту. Група має повний комплекс машин, механізмів та обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт. Для виконання вузькоспеціалізованих робіт долучаються надійні перевірені партнери - субпідрядні організації, які мають відповідні ліцензії.

Надання швидких і ефективних транспортних послуг учасникам групи...

"Фундамент Авто"

БГ «Фундамент» має потужну виробничо-логістичну складову,  що забезпечує компанія "Фундамент Авто", 100% потужностей якої спрямовано виключно на надання швидких і ефективних транспортних послуг учасникам групи.

Власна транспортна компанія – це виважене системне рішення щодо питань надійності, часу, інформатизації доставок  всередині групи, відсутності простоїв та, як наслідок, мінімізація логістичних витрат. "Фундамент Авто" є власником крупного парку  вантажного транспорту.


Найвдаліші технологічні рішення та світові досягнення у проектуванні...

ФУНДАМЕНТ ПРОЕКТ

Прагнення  БГ «Фундамент» забезпечити максимальну безпеку новобудов групи, які б були спроектовані точно, якісно, та у строк, логічно втілилось у створення власного проектного бюро «Фундамент Проект»  на початку 2013 року.

В якості генерального проектувальника бюро здійснює архітектурне та інженерне проектування, застосовуючи найвдаліші технологічні рішення та світові досягнення архітектурного планування,  забезпечує повне затвердження і супроводження проектів.

Професіоналізм команди архітекторів, інженерів та конструкторів бюро підтверджено всіма відповідними сертифікатами та допусками.

Важливою перевагою є те, що спеціалісти бюро виступають не тільки безумовними експертами для партнерів БГ «Фундамент», але і однодумцями в  частині бачення філософії та концепції будівництва нових проектів.

Створена для виконання особливо складних фундаментів у Києві...

фірма Фундамент

На сьогодні ПрАТ фірма «Фундамент» посідає одне з провідних місць в фундаментобудуванні України. Започаткувавши свою історію в 70-х роках минулого сторіччя, ПРАТ фірма  «Фундамент» спеціалізується на влаштуванні пальових фундаментів, грунтових анкерів, підпірних стін, мікро паль, протифільтраційних завіс, виконанні спеціальних споруджень в ґрунтах, зведенні несучих та огороджувальних конструкцій споруд.

Створена для виконання особливо складних фундаментів в Києві, ПРАТ Фірма  «Фундамент» має в арсеналі робіт об`єкти житлового, промислового, соціально-культурного та побутового значення, які будувались чи реконструювались в столиці з 1970 р. Це ІРЦ Українського управління цивільної авіації, Будинок торгівлі, Український дім, Національний банк України, Промінвестбанк, палац «Україна», споруди музейного комплексу Великої Вітчизняної війни і Національного спорткомплексу «Олімпійський», театр ім. І. Франка, Національний оперний театр, Театр ляльок, готелі «Салют», «Київ», «Спорт», «Русь», «Інтерконтиненталь», «Св. Софія», учбові і медичні заклади, улаштування протизсувного захисту Андріївської церкви, реконструкція Бессарабського кварталу, перші в Києві 36-поверхові будинки, заводи «Арсенал», «Радіоприбор», завод ім. Малишева в Харкові, хімкомбінати в Рівному і Черкасах та ін. З 2006 року компанія отримала сертифікацію системи управління якістю, відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001-2000 та ДСТУ ISO 9001-2001.

Одне з провідних підприємств та, власне, засновник крупнопанельного домобудівництва у Києві...

Домобудівний комбінат №3

ПАТ «ДБК-3» з 1961 року - одне з провідних підприємств та, власне, засновник крупнопанельного домобудівництва у Києві. На сьогодні діє, як виробничий комплекс, що повністю забезпечує комплектуючими та залізобетонними конструкціями БГ «Фундамент» в частині потреб панельного домобудівництва.

Перше десятиріччя роботи комбінату було покладено на повоєнну відбудову житлового фонду Києва. У 1971 році ДБК-3 змонтував перші в столиці 9-поверхові багатосекційні будинки. У 1974 році - перші 12-ти і 16-ти поверхові. Візитною карткою ДБК-3 у 80-х роках став мікрорайон Теремки-1, який було повністю зведено підприємством— єдиним забудовником всього району. У складних 90-х, навіть при знижених темпах виробництва, комбінат зводив не менше 60 тис. м² житла щорічно. У 2003 році комбінат отримав сертифікат про відповідність системи поліпшення якості згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Бездоганна репутація ДБК-3 в будівельній галузі підтверджується високим рівнем довіри з боку керівництва столиці. Закономірно, що генпідрядником по зведенню будинку для забезпечення житлом потерпілих в результаті неправомочних дій групи компаній «Еліта-центр» став саме ДБК-3